EdPro Amperia
EdPro Amperia
EdPro Education R&D
EdPro Amperia
Набір для проведення лабораторних та
демонстраційних робіт з електрики в школах.

Яке призначення та можливості набору?
Лабораторні роботи
У навчальному процесі проведення лабораторних робіт — надважливий елемент. Адже без практичного досвіду неможливо якісно засвоїти теоретичні знання.
За допомогою набору можна виконати 100% лабораторних робіт з курсу електрики та магнетизму шкільної програми.
Фронтальні демонстрації
Фронтальні демонстрації дуже часто вимагають дороговартісного обладнання, яке не можливо використовувати для інших задач. За допомогою набору та розумних приладів (блок живлення, мультиметр) з вбудованим WiFi логером, документ-камери та інтерактивної панелі можна проводити 70% фронтальних демонстрацій, передбачених програмою.
Дослідження
Такі досліди — побудова вольт-амперних характеристик, частостих характеристик, досліджень поведінки світодіода, стабілітрона, діода та інших елементів системи — можна легко проводити не тільки під час фронтальної демонстрації, а ще й на лабораторних заняттях.
Переваги
Набір придумували та розробляли в тісній співпраці з учителями та школярами.
Ми вирішили недоліки існуючих рішень.
1. Автономність блоку живлення
Набір не вимагає зовнішніх дротових джерел живлення. В комплект входить блок живлення, який працює від вбудованого акумулятора. Таке рішення робить можливим проведення лабораторних в будь-якому приміщенні – економія на дороговартісному ремонті та вища безпека. Заряду акамулятора вистачає мінімум на 4 лабораторні роботи, заряджання відбувається через інтерфейс USB протягом 1 години.
2. Магнітне з'єднання
Запатентоване магнітне з'єднання елементів забезпечує швидке збирання схем на занятті. Чим швидше збирається схема, тим більше завдань можна виконати та якісніше проаналізувати результати.
3. Наочність елементів
Конструкція блоків та контактів інтуїтивно зрозуміла дітям. Всі елементи та з'єднання розташовані ззовні блоків, що наочно демонструє дітям роботу всіх компонентів та нічого не приховує.
4. Комплексне рішення
Набір забезпечує проведення всіх лабораторних та більшість демонстраційних робіт з шкільного курсу електрики та магнетизму.
Основні елементи
Лабораторний блок живлення
Постійна (0-5В) та змінна (0-3В) напруга. Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Оснащений захистом від перевантаження та короткого замикання. За допомогою Wi-Fi надає доступ до значення напруги та струму, які він генерує. Надає можливість автоматичної побудови вольт-амперної (ВАХ) та амлітудно-частотної характеристики (АЧХ) під'єднаного навантаження.
Лабораторний мультиметр
Може працювати у режимах вимірювання струму та напруги постійного чи змінного струму, а також вимірювання опору.
Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Оснащений захистом від надмірних прикладених значень струму чи напруги. Надає доступ до виміряних приладом значень за допомогою Wi-Fi.
28 блоків
Вимикач, лампочки, резистори, конденсатори, котушки індуктивності, транзистори, трансформатори, двигунчик, діод, світодіод, фоторезистор, стабілітрон, термістор виконані у вигляді кубиків, які кріпляться до зручної основи. Між собою вони поєднуються магнітними контактами.
Магнітні контакти
В комплект входять магнітні контакти двох типів: магніт-магтін та магніт-крокодил. Ці контакти забезпечують можливість поєднання в схеми елементів, які входять у комплект, та будь-яких інших зовнішніх компонентів.
Методичні вказівки та інструкція
У комплект входить методичка, яка показує, як використовувати конструктор на лабораторних роботах. Крім запропонованих в програмі лабораторних робіт, у методичці запропоновані додаткові цікаві досліди та практикуми.
Упаковка
Конструктор пакується в одну пластмасову коробку, яка забезпечує цілісність комплекту та зручність проведення дослідів.
Класний продукт може створити дружня професійна мотивована команда, як у нас!
Ціни
EdPro Amperia — не іграшка. Це професійне вимірювальне обладнання, яке розроблене для використання в складних шкільних умовах.
21 990 грн
17 990 грн
ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ.

Ціна повного комплекту за умови 100% передоплати до 1-го липня 2019 року.
Поставка — до 1-го вересня 2019 року.
Замовити
21 990 грн
Ціна повного комплекту.

Купити можна з 1-го вересня 2019 року.
Замовити
Оформляйте передзамовлення.
Поставку першої партії конструкторів плануємо на 1-ше вересня.
Другої партії — на грудень 2019 року.

Кількість наборів в першій партії обмежена.
Залишилось 173 набори з 200.

Для замовлення заповніть форму або напишіть нам:
buy@edpro.ua
Кількість
рекомендуємо 1 набір на 4-6 дітей
+
+380 (32) 2492029
info@edpro.ua / support@edpro.ua

м.Львів, проспект Шевченка, 5


Edpro© Всі права захищено

FOLLOW US