EdPro Amperia
EdPro AMPERIA
Набір для проведення лабораторних та
демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах

Яке призначення та можливості набору EdPro AMPERIA?

Лабораторні роботи
Проведення лабораторних робіт — надважливий елемент навчального процесу, адже без практичного досвіду неможливо якісно засвоїти теоретичні знання. За допомогою нашого набору можна виконати 100% лабораторних робіт шкільної програми з курсу електрики та магнетизму.
Edpro Amperia
У чому особливість?
Фронтальні демонстрації
Фронтальні демонстрації вимагають дороговартісного обладнання, яке неможливо використовувати для інших задач. Наш набір у застосуванні разом з документ-камерою та інтерактивною панеллю дозволяє провести 75% фронтальних демонстрацій, передбачених програмою. Блок живлення та мультиметр набору Amperia містять вбудований WiFi-логер даних, який дозволяє аналізувати та демонструвати на екрані велику кількість даних. Рекомендуємо купувати 2 набори для проведення демонстраційних робіт.
Edpro Amperia
Що це змінює?
Дослідження
Такі досліди — побудова вольт-амперних характеристик, частотних характеристик, досліджень поведінки світлодіода, стабілітрона, діода та інших елементів системи — можна легко проводити не тільки під час фронтальної демонстрації, а ще й на лабораторних заняттях.
Edpro Amperia
Набір розробляли та випробовували у тісній співпраці з учителями та школярами.
Переваги
Автономність
З'єднання
Наочність
Все в одному
Автономність блоку живлення
Amperia не вимагає зовнішніх дротових джерел живлення. У комплект входить блок живлення, який працює від вбудованого акумулятора. Таке рішення дозволяє проводити лабораторні в будь-якому приміщенні, заощаджує на дороговартісному ремонті та гарантує безпеку. Заряду акумулятора вистачає щонайменше на 4-ри лабораторні роботи, заряджання відбувається через інтерфейс USB протягом однієї години.
Магнітне з'єднання
Запатентоване магнітне з'єднання елементів забезпечує швидке збирання схем на занятті. Чим швидше збирається схема, тим більше завдань можна виконати та якісніше проаналізувати результати.
Наочність елементів
Конструкція блоків та контактів інтуїтивно зрозуміла дітям. Всі елементи та з'єднання розташовані ззовні блоків, що наочно демонструє учням роботу всіх компонентів та нічого не приховує.
Комплексне рішення
Набір забезпечує проведення усіх лабораторних та більшість демонстраційних робіт зі шкільного курсу електрики та магнетизму.
Основні елементи
Лабораторний блок живлення
Постійна (0-5 В) та змінна (0-3 В) напруга. Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Оснащений захистом від перевантаження та короткого замикання. За допомогою Wi-Fi надає доступ до значення напруги та струму, які він генерує.
Лабораторний мультиметр
Може працювати у режимах вимірювання струму та напруги постійного чи змінного струму, а також вимірювання опору.
Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Надає доступ до виміряних приладом значень за допомогою Wi-Fi.
28 блоків
Вимикач, лампочки, резистори, конденсатори, котушки індуктивності, транзистори, трансформатори, двигун, діод, світлодіод, фоторезистор, стабілітрон, термістор виконані у формі кубика, що закріплюється на зручній основі. Між собою елементи з'єднуються за допомогою магнітних контактів.
Магнітні контакти
Два типи контактів: магніт-магніт та магніт-крокодил. Забезпечують можливість створення схем із елементів та зовнішніх компонентів.
Методичні вказівки та інструкція
У комплект входить методичка з описом додаткових практикумів та цікавих дослідів. Матеріал подано зручно та зрозуміло як для учителів, так і для учнів.
Упаковка
Конструктор пакується в одну коробку, яка забезпечує цілісність комплекту та зручність проведення дослідів.
Завантажуйте детальну комплектацію та опис проєкту
Наша ціль – зробити так, щоб на лабораторній роботі діти, крім запланованих дослідів, мали можливість, час і бажання досліджувати тему глибше та експериментувати.
Edpro Amperia
Перелік дослідів, які можна провести за допомогою набору EdPro Amperia
У кожній роботі подані роздаткові матеріали для учнів, які можна видрукувати та використовувати як робочі зошити.
Вивчаємо електрику та магнетизм з EdPro Amperia цікаво, зручно та професійно.
Amperia та STEAM
Amperia — це ідеальне рішення для технологічних STEAM проєктів
Інтеграція з Arduino
Мультиметр EdPro Amperia легко інтегрується з Arduino проєктами та може використовуватись, як візуалізатор даних на екрані або через зручний WEB інтерфейс.
Можливість створювати власні вимірювальні прилади
Вам не потрібно купувати дорогих сенсорів. За допомогою Мультиметра EdPro Amperia та дешевих Arduino сенсорів, яких безліч на ринку, ви можете створити свій власний вимірювальний прилад. Цей прилад можна розробити саме таким, який потрібен для вашого проєкту, а Amperia мультиметр буде гарно візуалізувати його показники.
Потрібен складніший сенсор?
Якщо вам недостатньо сенсорів Arduino, то це також не є проблемою. EdPro Amperia легко інтегрується з сенсорами інших виробників, які мають відкритий інтерфейс. Ви можете використовувати такі сенсори в проєктах, які складно реалізувати засобами Arduino.
Досягнення
Учасники найбільшої в світі виставки електроніки CES 2020 в Las Vegas / USA
Класний продукт може створити тільки дружня, професійна та мотивована команда, як наша!

Ціни

EdPro Amperia — не іграшка. Це професійне вимірювальне обладнання, яке розроблене для використання у складних шкільних умовах.
Amperia Personal
Набір для проведення лабораторних з курсу електрики та магнетизму
21 600 грн*
  • повний набір для проведення лабораторних з електрики та магнетизму
  • рекомендовано один для 4-х учнів
  • доступ до онлайн-матеріалів
  • гарантія 1 рік
Замовити
Amperia Class
8 комплектів Amperia Education — набір дня цілого класу з 30-ти дітей
254 400 грн*
  • 8 наборів Amperia Education
  • + 2 підставки на колесиках для зберігання та транспортування по класі
  • + WiFi роутер, який налаштований для роботи з усіма комплектами
  • + розширена гарантія на 2 роки
Замовити
* Ціни вказані з ПДВ. Доставлення по Україні Новою Поштою коштом виробника.
ЗАМОВЛЕННЯ
Заповніть форму або напишіть нам:
buy@edpro.ua
Кількість
рекомендуємо 1 набір на 4-6 дітей
+