АМПЕРІЯ НА ВАШОМУ САЙТІ

приклад розміщення
Набір AMPERIA для проведення лабораторних та демонстраційних робіт у школі з розділу фізики «Електрика та магнетизм».
24600
грн.
Лабораторний набір AMPERIA — одне з найкращих сучасних рішень, яке допоможе учням у вивченні фізики. Все обладнання відповідає стандартам МОН, концепції НУШ і вимогам найбільш вимогливих учителів.

AMPERIA розробили у тісній співпраці з кращими українськими вчителями-практиками і апробували в умовах реального шкільного навчання. Тому цей набір містить усе необхідне для проведення лабораторних і практичних робіт із теми «Електрика та магнетизм» за шкільною програмою.

Запатентоване магнітне з'єднання елементів забезпечує швидке збирання схем на занятті, а конструкція блоків є інтуїтивно зрозумілою дітям. Усі елементи та з'єднання розташовані ззовні на блоках, що наочно демонструє учням роботу всіх компонентів та нічого не приховує.

За допомогою AMPERIA учні можуть не тільки складати електричні кола різної складності, а й окремо досліджувати поведінку кожного елемента електричного кола.
Amperia не вимагає зовнішніх дротових джерел живлення. У комплект входить блок живлення, який працює від вбудованого акумулятора. Таке рішення дозволяє проводити лабораторні в будь-якому приміщенні, заощаджує на дорогому ремонті та гарантує безпеку. Заряду акумулятора вистачає щонайменше на 4-ри лабораторні роботи, заряджання відбувається через інтерфейс USB протягом однієї години.

Більше інформації на сайті https://amperia.edpro.ua/

Додаткові матеріали:
КОМПЛЕКТУЮЧІ
СХЕМИ
ЛОГОТИПИ